Про початок бюджетного періоду для формування бюджету на 2020 рік.

Дата: 05.11.2019 12:33

З метою своєчасного та якісного забезпечення формування проекту Бюджету селищної ради  бюджету на 2020 рік, а також підготовки проектів рішень  ради «Про  місцевий бюджет», відповідно до Бюджетного і Податкового кодексів України необхідно провести ряд заходів в основу яких врахувати розрахунки проекту бюджету селищної ради   на 2020 рік Бюджетний та Податковий кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії селищної ради, Стратегію розвитку громади, План соціально-економічного розвитку та інші нормативно-правові акти. При цьому фінансово-економічному відділу необхідно забезпечити організацію роботи з формування проекту бюджету  на 2020 рік згідно з чинним законодавством, а також формування дохідної частини бюджету на основі реальних прогнозних показників економічного та соціального розвитку територій з урахуванням максимального використання наявних можливостей і резервів щодо наповнення бюджету. У першочерговому порядку врахувати потреби на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати (враховуючи підвищення) і на проведення розрахунків за житлово-комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, враховуючи підвищення тарифів.

Поряд з цим отримувачам коштів з місцевого бюджету (Скала-Подільському ККП,  ДП «Благоустрій», Скала-Подільському ТМО, КП "Скала-Подільське ТМО", КП "Трудовий архів" господарсько-земельного відділу, бухгалтерії селищної ради, відділу освіти, відділу культури, Місцевій пожежній команді, старостам) подавати бюджетні запити у встановлені терміни ОМС, а саме до 15 листопада.

Заверцована О.І.