ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ УТВОРЕННЯ СПІЛЬНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Скала-Подільська селищна рада проводить громадське обговорення проекту Договору про співробітництво територіальних громад у формі утворення спільного комунального підприємства.

Підстава для розроблення проекту Договору – рішення Скала-Подільської селищної ради 05 вересня 2019 року № 1942/47-2019 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у сфері поводження з твердими побутовими відходами».

Пропозиції (зауваження) подають громадяни у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Скала-Подільської селищної ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

Громадське обговорення триватиме протягом 15 днів з моменту публікації, відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

Проект договору https://rada.info/upload/users_files/04396383/bf1b5c11ff861a0c01e1b00fe877c5d1.docx