День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні клубні та бібліотечні працівники, викладачі дитячої музичної школи, фахівці музейної справи та учасники творчих колективів, майстри народних ремесел, художники, ветерани культурно-мистецької справи, прийміть щиросердні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!