Переможці обласного зльоту юних дослідників природи

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник», підтримки обдарованої учнівської молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності еколого-натуралістичного спрямування, екологічного виховання дітей та молоді 30 жовтня 2019 року в Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді було проведено обласний зліт юних дослідників природи по напрямках:

- «Конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»;

- «Конкурс наукових досягнень юних зоологів і тваринників»;

- «Конкурс експериментально-дослідницьких робіт із природознавства “Юний дослідник”.

За рішенням обласного журі та підсумкового наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 11.11.2019 №266-од у номінації «Народознавство, краєзнавство», секція «Народознавство» за роботу «Хліб - святий, бо людськими руками він творений» нагороджені

Дипломом І ступеня учні Гуштинської ЗОШ І-ІІ ступенів:

Чіпак Ангеліна, 6 клас,

Рожкован Анастасія, 5 клас.

Керівник творчої учнівської роботи - вчитель української мови і літератури, керівник музею «Історія хліба» Гуштинської ЗОШ І-ІІ ступенів Верига Ганна Іванівна.

Вітаємо юних переможців! Зичимо нових творчих досягнень.