Х Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»

Дата: 13.11.2019 14:32

З 5 – 7 листопада у місті Києві відбулася одна із найбільших інноваційних подій України  – Х Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів "Майбутнє України". Це місце зустрічі новаторів, юних винахідників, виробників провідних  технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup-проєктів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності. МАНівці з всієї України презентували 121 проєкт. Тернопільське обласне відділення представляли п’ятеро слухачів:

Катерина Федоришина, учениця 10 класу Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ». Учасниця досліджувала ресурсоощадні технології виготовлення контактів високовольтної та високоамперної комутуючої апаратури із відходів виробництва. Науковий керівник – Мулярчук Андрій Петрович, викладач Борщівської філії МАН Ураїни.

Тарас Гнатів, учень 9 класу Бережанської школи-гімназії імені Б. Лепкого;  Миколай Нестеренко, учень 10 класу Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2; Максим Тісногуз, учень 9 класу Кривченської ЗОШ І-ІІІ ступенів Борщівського району; Андрій Дудук, учень 9 класу Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3 – гімназія ім.Р.Андріяшика.

За висновками журі конкурсу три проєкти вибороли ІІ місце. Це роботи

Катерини Федоришиної,

Андрія Дудука,

Тараса  Гнатіва.

Вітаємо наших переможців. Бажаємо їм подальшого розвитку, творчого натхнення та майбутніх перемог!

Детальніше на офіційному сайті малої академії наук: http://man.gov.ua