Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Україна – це територія гідності і свободи

      21 листопада 2019 року за участю селищного голови Віктора Мирончука у приміщенні Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» (директор Дорож Н.В.) відбувся захід, приурочений відзначенню Дня Гідності і Свободи. Гості свята - працівники та депутати Скала-Подільської селищної ради, учасники Майдану, представники закладів та установ, освітяни, працівники клубних закладів, місцеві жителі - долучились до мітингу «Україна – це територія гідності і свободи».

    Шість років тому саме молодь підняла всю Україну на утвердження в державі демократичних цінностей та європейського вектору розвитку.   Протести в країні розпочалися як реакція на рішення  Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовкия до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Так розпочався Євромайдан в Києві, а потім у містах та селищах України.

         До уваги присутніх було продемонстровано відеосюжети  про Єромайдан. Школярі та працівники освітнього закладу підготували літературно – музичну композицію, виставку плакатів «Наш дух не зламати, свободу не вбити!» та  учнівських творчих робіт «Наш пошук і творчість тобі, Україно!». Зворушливо і проникливо звучали вірші  в пісенному обрамленні про Героїв Майдану, Небесну  Сотню.

     Хвилину мовчання присвятили героям Небесної Сотні, учасникам АТО, які віддали своє життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє.

      Квітами, засвіченими лампадками та спільною молитвою присутні вшанували пам’ять загиблих біля Меморіалу Небесної Сотні.               

      Вічна пам'ять і шана Героям, які поклали життя заради перемоги Української Революції Гідності!

 « повернутися до списку новин