Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Новорічні подарунки воїнам АТО

     За останні декілька років склалися добрі традиції благодійництва: щороку до Святого Миколая учні, працівники навчальних закладів, батьківські колективи беруть активну участь спільно з волонтерами, ГО “Самооборона Борщівського району” в акції «Допоможи воїну» для військовослужбовців АТО/ООС, які сьогодні захищають українську землю від агресора. Українські воїни повинні відчувати нашу підтримку і допомогу.

     Колективи закладів загальної середньої освіти громади зібрали для захисників солодощі, смаколики, солодкі сувеніри-вітання, фрукти, предмети гігієни, власноруч виготовили ангелів, листівки з побажаннями до новорічних та різдвяних свят, тощо, в загальному - 34 посилки, 6 відер вареників, які завантажили для відправки, 6 грудня, у День Збройних сил України.

     Допомога військовим АТО – це той напрямок, який допомагає робити усе можливе задля того, аби зберегти життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході територіальну цілісність України, полегшити їм нелегкий солдатський побут.

     У день Святого Миколая подарунки не лише приємно отримувати, але і дарувати.« повернутися до списку новин