Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Скала-Подільська ОТГ отримала відзнаку за впровадження реєстру територіальної громади!

 

Майже рік тому Скала-Подільська ОТГ стала однією із 50 учасників проекту “Е-рішення для громад”, який реалізується Центр Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Протягом цього часу громади-учасниці проекту (https://cid.center/e-solutions/) змінювали систему управління, впроваджували нові ІТ-інструменти (реєстри тер. громади, адрес, майна; бюджетну систему та ГІС), аналітичні е-рішення, дашборди, формували Єдину системи даних у “хмарі” та здійснювали перші кроки для переходу до Управління 2.0 - на основі збору та аналізу цифрових даних.

 

І ось 2-3 грудня відбулась заключна конференція за участі за участі представників громад із усіх регіонів України та Уряду, яка була присвячена презентаціям успішних практик переходу до Управління 2.0 - на основі аналізу даних. Учасники проекту під час панельних дискусій представили свої напрацювання за наступними напрямками:

  • Портали даних і паспорти громад;
  • Геопросторовий аналіз і моделювання: ГІС для управління активами громади;
  • Прогнозування та Дашборди: інформаційно-аналітичні панелі для управління розвитком громади.

Під час заходу  було обговорено питання переходу до управління на основі даних.

Під час Конференції відбулося нагородження найкращих громад-учасниць проекту "Е-рішення для громад", яким вдалося стати на шлях переходу до управління на основі збору та аналізу цифрових даних.

 

Скала-Подільську ОТГ також відзначено за успішне впровадження реєстру територіальної громади.

 

 

  

 

 

 

Щиро дякуємо Центру Розвитку Інновацій за надану можливість навчатися приймати ефективні рішення на основі аналізу систематизованих цифрових даних та покращити життя мешканців у громаді!

 

 

 

Чубак Т.« повернутися до списку новин