Перемога у конкурсі братів Теленків

7 грудня 2019 році  в  приміщенні  Тернопільського  музичного  коледжу  ім. С.Крушельницької  відбувся  ХVІІІ-ий обласний конкурс учнів музичних шкіл та шкіл естетичного виховання, виконавців на струнно-смичкових інструментах (скрипка, віолончель) пам’яті братів Романа і Ярослава Теленків.

Скала-Подільську дитячу музичну школу на  цьому  конкурсі  гідно  представила учениця 5-го класу скрипки  Ющишин Діана - клас  викладача  Олексюка Є.Д., концертмейстер  Кустіцька Н.В. Діана  виборола  ІІ місце,  нагороджена  грамотою  і  грошовою  винагородою. Викладачі  відзначенні  подяками  за  високий  рівень  підготовки  учениці.

Вітаємо Діану, Євгена Дмитровича та Наталію Вікторівну  із  перемогою  у  конкурсі. Нових звершень та високих  досягнень!

Директор Скала-Подільської ДМШ Кустіцький В.Й.