Урочисте засвічення новорічної ялинки 2020

Дата: 21.12.2019 16:06

20 грудня засяяли вогні новорічної ялинки в смт Скала-Подільська на центральній площі. Святковий захід зібрав дітей та дорослих із сіл громади, щоб разом взяти участь у довгоочікуваному дійстві.

На відкриття ялинки прибув Святий Миколай, який запалив на новорічній красуні різнокольорові яскраві вогні. Пролунало благословення та привітання з початком циклу різдвяних свят від священиків о. Василя Германюка та о. Віктора Голуба.

У програмі новорічного театралізованого дійства, що проходило в Скала-Подільському Будинку культури та відкритті новорічної ялинки, виступили представники закладів освіти та культури ОТГ:

- солісти — Олег Мошак, Ярина Дрозд, Діана Волинець, Наталя Гуляк, Адріана Стасюк, Олеся  Волинець, Софія Доменюк;

- учасники театральних гуртків — Скала-Подільського будинку культури (керівник Кульчицька Н.), Іванківського будинку культури (керівник Гричух Л);

- гурт “На долоні” (С. Кульчицький, Н. Гоцак, О. Боднарчук);

- дитячі ансамблі освітніх закладів:

- Скала-Подільського НВК, Гуштинської ЗОШ І-ІІ ступенів, Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник І. Глюта), Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник В. Кадуцький), Ниврянського НВК (керівник С. Семак ), Скала-Подільської дитячої музичної школи “Домісольки” (керівник О. Баглай),

- дитячі колективи закладів культури:

- Лосяцького будинку культури “Веселі нотки” (керівник О. Боднарчук);

- Скала-Подільського Будинку культури зразковий танцювальний колектив “Едельвейс” (керівник Н. Кульчицька);

- хореографічні колективи - “Сонечко” Скала-Подільського Будинку культури ( Н. Кульчицька), “Еверест” Скала-Подільської дитячої музичної школи (керівник Р. Коцемір), “БарвиСкала-Подільського дитячого парку (керівник О. Желяско).

Організовані працівниками Скала-Подільського дитячого парку (Стефина В. Г., Харатін І. О., Червоноока А. В.), Скала-Подільського Будинку культури (Кульчицький С. К.) дитячі забави, конкурси, флешмоби, дискотека створили незабутній настрій усім присутнім.

Ведучі концертної програми— учасники гуртка художнього читання “Перлина Надзбруччя” Скала-Подільського Будинку культури — Аріна Литвинчук та Вікторія Лукаш.

Під час заходу було оголошено переможців конкурсу “Замість ялинки — зимовий букет”, працювали торгові ятки. До початку свят вулицю Грушевського освітили яскравою, новорічною ілюмінацією (працівники ДП “Благоустрій”), оформили фотозону “Народження Ісуса” (колектив Скала-Подільського Будинку культури), прикрасили новорічний подарунковий кошик (колектив Скала-Подільського дитячого парку) та новорічну ялинку (колектив ДП “Благоустрій”).

Висловлюємо щиру подяку всім організаторам та учасникам заходу.