Заходи до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2020 15:08

22 січня 2020 року виповнюється 101 рік, коли у 1919 році Україна об'єдналася після кількох століть існування окремо. Свято приурочене до Акту злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

З нагоди Дня Соборності України урочистості відбулись на мості річки Збруч — річки єднання двох областей: Тернопільської і Хмельницької.

Ланцюг єдності утворили Скала-Подільська та Гуківська громади, з’єднавши синьо-жовті полотна та державні прапори. Захід розпочато з молитви біля пам’ятника Роману Шухевичу настоятелем Скала-Подільського храму отцем Віталієм.

До присутніх звернулися:

- голова Скала-Подільської ОТГ — Віктор Мирончук ;

- голова Гуківської ОТГ — Петро Ільницький;

- заступник голови Чемеровецької РДА — Едуард Шляков;

- Народний депутат України 8 скликання — Олег Барна;

- голова організації “Свобода”м. Камянець-Подільський — Володимир Барановський.

Завдяки співпраці мистецьких колективів та працівників культури обох громад представлені музичні номери: гурт “На долоні” - Скала-Подільський будинок культури, ансамбль патріотичної пісні “Відлуння” - будинок культури с.Гуштинка, соліст Гуківського будинку культури — Володимир Сірант, ведучі — учні Гуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дякуємо усім небайдужим жителям, учням Скала-Подільського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”, працівникам та депутатам Скала-Подільської селищної ради, представникам освіти, культури, творчих об’єднань, громадських організацій, установ, закладів ОТГ, гостям, що завітали на свято, чим засвідчили любов, повагу до рідного краю, за спільну молитву про єдину Україну.