Семінар – практикум вчителів естетичних дисциплін

Дата: 31.01.2020 15:17

30 січня 2020 року в Іванківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар – практикум вчителів естетичних дисциплін закладів загальної середньої освіти громади на тему: «Вплив музичного мистецтва на формування життєвих компетентностей учнів».

Метою заходу було формування предметних і ключових компетентностей учнів у процесі викладанні музичного мистецтва.  Програма семінару включала:

• урок музичного мистецтва «Різновиди професійної музики» у 5 класі, вчитель Кадуцький В.М. Знайомство учнів з вокальною та інструментальною професійною музикою, поняттям «цикл інструментальних концертів» на прикладі творчості А. Вівальді, Лучано Паваротті, Робертіно Лоретті. Використання інтерактивних прийомів і методів навчання. Прослуховування відомих творів «O Sole mio», «Зима» в оригіналі та в сучасній обробці.
  • виховний захід «Вечори на хуторі біля Диканьки», тетралізована інсценізація твору М. Гоголя «Ніч перед Різдвом», актори учні 11 класу, керівники Кадуцький В.М., Микитчак О.О.

По завершенню було підведено підсумки семінару-практикуму, спільно з його учасниками вироблено методичні рекомендації. Присутні педагоги відмітили вдалий вибір теми, насичену робочу програму проведеного заходу.

Учасники семінару висловлюють щиру вдячність дирекції школи та вчителю мистецьких дисциплін, педагогічному, учнівському колективу за високу підготовку та проведення змістовного та цікавого семінару.

Голова методичного обєднання

вчителів естетичних дисциплін О.М.Шпирка