Капітальний ремонт Лосяцького ДНЗ «Дзвіночок»

Одним із приоритетних напрямків діяльності селищного голови Віктора Мирончука, депутатського корпусу Скала-Подільської селищної ради визначено розвиток освітянської галузі, зокрема удосконалення матеріально-технічної бази у закладах дошкільної освіти громади. Створення безпечних та нешкідливих умов перебування дошкільнят у закладі є необхідною умовою для їх навчання та виховання.

Так, проведення капітального ремонту Лосяцького дошкільного закладу «Дзвіночок» стало соціально значущим проектом ОТГ, який дав змогу вирішити суттєві проблеми, зокрема покращити санітарно-гігієнічні умови перебування дітей у дошкільниму закладі.

На виконання робіт використано кошти в сумі 255,741 тис. грн, з них:

- 124 тис.грн -кошти із субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 року №365-р, від 23.01.2019 року №39-р, від 05.12.2018 року №934-р);

- 131,741 тис. грн - кошти місцевого бюджету, з них- 123,157 тис. грн-капітальний ремонт приміщень Лосяцького ДНЗ «Дзвіночок» - генпідрядник Тз ОВ «Вектор Буд Сервіс»;

- 3,584 тис. грн – за проведений технічний нагляд капітального ремонту Лосяцького ДНЗ «Дзвіночок» - ФОП Озерянський Б.П.;

- 5 тис. грн - за виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт Лосяцького ДНЗ «Дзвіночок» - СМП ТНВП «ТЕРНОБУД».

Підрядником виконано наступні види робіт:

на харчоблоці, у приміщенні для миття посуду, у туалетній кімнаті, у групових замінено стару облицювальну плитку на стінах та підлозі, 6 шт дверей на металоплостикові, встановлено мийки з чашами та кранами для холодної та гарячої проточної води, витяжку, світильники, умивальники, електробойлер. Повністю замінена система водопостачання та каналізації.

Працівники закладу дошкільної освіти не залишились осторонь, а самостійно провели шпаклювальні та побілочні роботи стін та стелі приміщень, фарбування підлоги тощо. Художнє оформлення в групових кімнатах зроблено молодим вихователем Наталею Лихо.

Завдяки злагодженій співпраці оновлений дошкільний заклад радо відкрив двері  для своїх вихованців.

Директор Лосяцького ДНЗ «Дзвіночок»   Н. Я. Лихо

до після