Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Виїзний дистанційний майданчик на території Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади

     5 лютого 2020 року відбувся виїзний дистанційний  майданчик   на території Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади.

В заході приймали участь директор Борщівської районної філії Тернопільського ОЦЗ Марія Мандзюк, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Ангелюк, завідувач сектору рекрутингу Галина Крисак, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Оксана Курилович, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю Управління Держпраці у Тернопільській області Ольга Кузик, інспектор праці Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади Ольга Бачинська, роботодавці та громадяни  

       Директор Борщівської районної філії Тернопільського ОЦЗ Марія Мандзюк проінформувала про послуги , нові інструменти та підходи в роботі служби зайнятості, наголосила на необхідності створення нових робочих місць та створення сприятливих умов для залучення інвестицій та ведення бізнесу, стимулювання розвитку виробництва.

        Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Ангелюк інформувала, що для стимулювання самостійної зайнятості населення на службу зайнятості покладено функцію щодо забезпечення надання консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності із залученням на громадських засадах працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, банківських установ та інших соціальних партнерів. Розповіла про відшкодування єдиного соціального внеску та компенсації заробітної плати за працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб.

        Завідувач сектору рекрутингу Галина Крисак розповіла, що рекрутинг служби зайнятості полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Таким чином, рекрутери служби зайнятості шукають висококваліфікованих спеціалістів не лише серед безробітних, але й підбирають персонал і з числа незайнятого населення та осіб, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості.

     Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Оксана Курилович розповіла про можливість присвоєння робітничої кваліфікації шляхом підтвердження результатів неформального навчання та умови отримання ваучера для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Головний державний інспектор Управління держпраці Ольга Кузик надала роз’яснення щодо застосування норм трудового законодавства та штрафних санкцій за порушення законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю.

     Інспектор праці Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади Ольга Бачинська розказала про зміни в законодавстві та наголосила щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

         Присутні отримали відповіді на запитання, які їх цікавлять.

 

 

 

Ольга Бачинська 

 

 

 « повернутися до списку новин