10 лютого 2020 року у приміщенні будинку культури відбулася нарада

10 лютого 2020 року у Скала-Подільському будинку культури відбулася нарада щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів і інших засобів захисту рослин, порядок реєстрації та паспортизації пасік в лютому 2020 року, яку провів селищний голова Віктор Павлович Мирончук

На нараді розглянули такі питання:

1. Застосування засобів захисту рослин під час весняно-польових робіт з дотриманням вимог чинного законодавства, порядок інформування щодо застосування засобів захисту рослин.

Доповіла: Шетелинець Оксана Дмитрівна – начальник Борщівського районного управління Держпродспоживслужби.

2. Вимоги до засобів захисту рослин, які застосовуються в сільському господарстві та на присадибних ділянках.

Доповіла: Юрцаба Ольга Степанівна – провідний спеціаліст відділу карантину рослин Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби  в Тернопільській області.

3. Реєстрація та паспортизація пасік, правила відшкодування втрат при загибелі бджіл внаслідок їх отруєння.

Доповів: Свидинський Ігор Йосипович – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борщівського районного управління  Держпродспоживслужби.

4. Види та вартість лабораторних досліджень для проведення паспортизації пасіки.

Доповів: Регуш Володимир Володимирович – начальник Борщівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Гаврилів Світлана