Змагання з настільного тенісу серед школярів

Дата: 21.02.2020 15:18

21 лютого 2020 року в Скала-Подільському Будинку культури проведені змагання з настільного тенісу серед школярів закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів громади з метою популяризації гри як виду спорту, залучення дітей до регулярних занять настільним тенісом та визначення кращих спортсменів. Обов’язки головного судді виконував вчитель фізичної культури Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Федоровський А.В., судді – вчителі Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів – Бандура В.І., Ниврянського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів- ДНЗ «Сонечко» - Шмигельський А.В.

Відповідно до Умов проведення, змагання проводились окремо у групах юнаків та дівчат. Ігри проходили до двох очок з трьох партій.

Переможцями змагань стали:

Скочеляс Денис – І місце, учень 9 класу Ниврянського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів- ДНЗ «Сонечко»,

Лукаш Вікторія – І місце, учениця 9 класу  Гуштинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Призерами визнано:

Сивак Михайло – ІІ місце, учень 9 класу Лосяцької  ЗОШ І-ІІ ступенів;

Андрущак Авеліна – ІІ місце, учениця 9 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Міщенко Максим – ІІІ місце, учень 9 Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів,

Дудка Христина – ІІІ місце, учениця 9 класу Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Вітаємо переможців та бажаємо їм нових спортивних досягнень.