Наша квітка у вінок Лесиної слави

Дата: 27.02.2020 10:23

Відповідно до розпорядження селищного голови від 06 лютого 2020 року № 56 “Про проведення дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Живопис Лесиної душі очима дітей!» вперше в Скала-Подільській ОТГ проведено конкурс малюнків серед дітей та юнацтва клубних закладів, закладів загальної середньої, позашкільної освіти.

Ініціаторами та організаторами Конкурсу виступили Скала-Подільський дитячий парк — Стефина В.Г. та Скала - Подільський краєзнавчий музей імені М. Старицького при Скала-Подільському будинку культури — Шпак Є.М.

Метою конкурсу було виявлення та підтримка художніх здібностей учасників, а також вміння дитини показати своє світобачення через малюнки, розкриття власного таланту, формування художньо-естетичного смаку на прикладі творів Лесі Українки.

У конкурсі взяли участь 68 дітей, учнів, вихованців освітніх, клубних закладів та бібліотек громади з сіл Нивра – 7 чол., Турильче – 3 чол., Іванків – 10 чол., Лосяч – 15 чол., Гуштин -  6 чол., смт Скала-Подільська - 27 чол. Учасники продемонстрували високу активність, достатній естетичний та художній рівень робіт на запропоновану тему.

У заході взяв участь селищний голова Віктор Мирончук, який привітав особисто кожного учасника свята та побажав кожному у майбутньому стати всесвітньовідомим.

Урочисту частину розпочали провели ведучі - Аріна Литвинчук, Оля Панькевич, учасники гуртка художнього слова «Перлина Надзбруччя» (керівник Наталія Кульчицька), декламували поезії Лесі Українки – Ірина Клапоущак, член спілки письмеників «La Skala», Вікторія Мамчур, гуртківець Скала-Подільської дитячої бібліотеки. Присутнім продемонстрували відеопрезентацію «Невідомі факти про Лесю Українку». Музичне оформлення свята забезпечив художній керівник Скала-Подільського Будинку культури Сергій Кульчицький.

За рішенням журі (до складу якого увійшли Олег Левицький, директор художньо-меморіального музею Леопольда Левицького с.Бурдяківці, художник творчого об’єднання Борщівщини «Потік»; Євген Шпак, народний майстер художник-живописець, керівник Скала - Подільського краєзнавчого музею ім. М. Старицького при Скала-Подільському будинку культури (голова журі), Ольга Шпирка, голова методичного об’єднання вчителів естетичних дисциплін закладів загальної середньої освіти (заступник голови журі), Валентина Стефина, в.о.директора Скала - Подільського дитячого парку (секретар журі), Ірина Харатін, керівник гуртка Скала-Подільського дитячого парку) визначено переможцями  дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва  «Живопис Лесиної душі очима дітей!» наступних учасників:

Диплом/вікова група

Прізвище, ім’я учасника

Вік учасника/ років

Заклад, який представляв

Керівник

Гран-прі

Кравчишин Андрій

Шпирка Ольга Миколаївна

І ступінь (молодша категорія)

Харатін Анна

Скала-Подільський дитячий парк

Харатін Ірина Олексіївна

І ступінь (середня категорія)

Величко Юліана

І ступінь

(старша категорія)

Марущак Ольга

Лосяцька

ЗОШ І-ІІ ступенів

Осадчук Марія Володимирівна

ІІ ступінь (молодша категорія)

Дідур Анастасія

Шпирка Ольга Миколаївна

ІІ ступінь (середня категорія)

Борщівська Оксана

Скала-Подільський НВК

«ЗНЗ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»

Шиян Богдана Леонідівна

ІІ ступінь (старша категорія)

Шашкіна Христина

Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів

Бугера Лідія

Романівна

ІІІ ступінь (молодша категорія)

Стефин Марія

Скала-Подільський дитячий парк

Червоноока  Аліна Василівна

ІІІ ступінь (середня категорія)

Осадчук Софія

Лосяцька

ЗОШ І-ІІ ступенів

Осадчук Марія Володимирівна

ІІІ ступінь (старша категорія)

Боднарюк Карина

Скала-Подільський НВК

«ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»

Шиян Богдана Леонідівна

Грамотами за участь у дитячо-юнацькому конкурсі образотворчого мистецтва «Живопис Лесиної душі очима дітей!» нагороджені усі учасники (список згідно Потоколу оцінювання робіт).

Щиро дякуємо організаторам конкурсу, керівникам закладів освіти, учителям образотворчого мистецтва, працівникам клубних закладів за підготовку та участь дітей у творчому заході.

Вітаємо переможців та їх керівників! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів та перемог у майбутньому!  Пізнавайте світ через яскраву палітру фарб!

Л. Паламарчук