Господарювання "по-новому"

Дата: 06.03.2020 13:20

Адміністративною комісією Скала-Подільської селищної ради за участі працівників Борщівського відділення поліції проведено перевірку фактів, викладених у зверненні громадян селища, щодо порушень правил благоустрою та пошкодження доріг ПрАТ Плодорозсадник "Скала-Подільський".

Побаченими результатами господарювання нових «хазяїв»  учасники рейду були шоковані. Дороги, які перебувають у колективній власності, пошкоджені зовсім, полоси насаджених тополь знищені, захаращені відходами деревини та іншим сміттям.

Селищною радою, а саме – уповноваженим виконавчого комітету  з питань фіксування правопорушень у сфері благоустрою територій Скала-Подільської ОТГ вручалось попередження про усунення порушень правил благоустрою на даній території. Однак працівники, які знаходились в адмінприміщенні, категорично відмовились отримати припис. Тому селищна рада направила попередження керівнику господарства поштою.