Перемога в учнівській трудовій акції «Дослідницький марафон 2019”

Дата: 10.03.2020 14:23

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді у м. Київ провів трудову акцію «Дослідницький марафон» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 року №1292 “Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)”, метою якої було сприяння розвитку дослідницької роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, виявлення і розповсюдження кращого досвіду, традицій, нових напрямів в організації роботи.

Відповідно до підсумкового рішення журі акції, затвердженого наказом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 20.02.2020 № 17 “Про підбиття підсумків Всеукраїнської трудової акції «Дослідницький марафон” у 2019 році, учениця 8 класу Гуштинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бойчук Владислава (керівник Верига Ганна Іванівна, вчитель української мови та літератури) нагороджена грамотою НЕНЦУМ МОН України -  ІІІ місце за дослідницьку роботу під назвою "Жито і життя" (52 бали).

В акції взяли участь представники з 18 областей України, а саме: Житомирської, Вінницької, Херсонської, Чернівецької, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Тернопільської, Рівненської, Чернігівської, Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Івано-Франківської, Волинської, Львівської.