Покращення санітарно-гігієнічних умов у Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 10.03.2020 14:33

Коли йдеться про реформування освіти, насамперед акцентується увага на організації освітнього процесу.  Однак активне шкільне життя залежить від здоров’я дитини, тому місцева влада працює над поліпшенням комфорту в навчальних закладах, зокрема у питаннях облаштування місць гігієни.

Наступним кроком Скала-Подільської селищної ради стало рішення щодо створення комплексного облаштування внутрішньої туалетної кімнати для здобувачів освіти 1-4 класів Нової української школи.

Так, у Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів відповідно до нових Державних будівельних норм (ДБН) та з урахуванням вимог влаштування внутрішніх вбиралень завершено реконструкцію кімнати на 2-му поверсі шкільного приміщення та обладнано туалет для учнів початківців, врахувавши його використання дітьми з обмеженими фізичними можливостями.

Загальна сума освоєних коштів становить - 110575  грн, з них:

• освітня субвенція (розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 №1012 «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році») - 100 тис. грн., використана на: капітальний ремонт внутрішніх вбиралень (виконання будівельних робіт) – підрядник ТОВ «Векторбудсервіс» - 96760 грн., виготовлення проектної документації - ФОП Коробій С.І. - 3240 грн.
  • кошти місцевого бюджету – 10575 грн., з них:

1080 грн. – авторський нагляд – ФОП Коробій С.І.;

1526 грн. – технічний нагляд – ФОП Озерянський Б.П.;

7969 грн. – капітальний ремонт  (виконання будівельних робіт) – ТОВ «Векторбудсервіс».