Вітаємо працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 13.03.2020 14:54

Шановні працівники житлово-комунального господарства

та побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Сьогодні неможливо уявити життя без роботи цих служб. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота цього господарства.

На плечах працівників галузі лежить серйозна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади. Тут  працюють воістину самовіддані люди, справжні патріоти, яким у досить складних умовах доводитися підтримувати ЖКГ на високому рівні.

Тож, хочу подякувати усім працівникам галузі за невтомну працю й відданість своїй професії. Побажати, щоб ваша праця у нашій країні мала більш високий статус, умови роботи дозволяли виконувати її доброякісно, і ви могли пишатися тим, що працюєте саме в цій галузі.

Міцного здоров'я вам, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

З повагою,

селищний голова Віктор Мирончук