Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України у 2019/2020 навчальному році

Дата: 16.03.2020 13:17

Відповідно до підсумкового наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 р. №62-од у лютому місяці проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, що є однією із складових системи пошуку, виявлення, підтримки і розвитку здібних до дослідницької діяльності учнів.

Переможцями обласного конкурсу територіального відділення Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році закладів загальної середньої освіти Скала-Подільської ОТГ стали учні :

• Федоришина Катерина Сергіївна, 11 клас, Скала-Подільський НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ”, І місце, секція технологічних процесів та перспективних технологій, базова дисципліна — фізика. Науковий керівник — викладач Борщівської філії ТОКТВ МАН України — Мулярчук А.П.

• Ундерко Владислав Едуардович, 10 клас, Скала-Подільський НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ”,   І місце, секція матеріалознавство, базова дисципліна — фізика. Науковий керівник — викладач Борщівської філії ТОКТВ МАН України — Мулярчук А.П.

• Андрущак Авеліна Сергіївна, 9 клас, Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІ місце, секція історичного краєзнавства (молодша вікова група) базова дисципліна — історія України. Науковий керівник — вчитель історії та правознавства Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів Ундерко О.Л.

• Осадчук Катерина Василівна, 8 клас, Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІ місце, секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, базова дисципліна — фізика. Науковий керівник — викладач Борщівської філії ТОКТВ МАН України — Мулярчук А.П.

Конкурс відбувся у 58 секціях 12 наукових відділень. На розгляд журі було подано 317 робіт 8-11 класів із 64 закладів загальної середньої освіти з природничих, гуманітарних і суспільних наук, науково-технічного спрямування. У роботі журі взяли участь 8 докторів наук та 35 кандидатів наук. За результатами оцінки конкурсних робіт, їх захисту та виконання контрольних завдань з базових дисциплін в області відзначено 220 переможців (68,3 відс. від загальної кількості учасників), які здобули відповідно І-ІІІ місця (І — 39 місць, ІІ — 80 місць, ІІІ — 101 місце).

У цій нелегкій боротьбі з-поміж багатьох претендентів учні закладів освіти смт Скала-Подільська отримали відмінний результат за наполегливу працю. Щиро вітаємо та пишаємося ними. Зичимо подальших успіхів. Нехай творча наснага, жага перемагати, досліджувати, здійснювати нові відкриття у сфері науки супроводжує їх по життю.

додаткова інформація за посиланням : https://suspilne.media