ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 17.03.2020 09:54

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

ТОВ «Скала-Подільський спецкар’єр» здійснює видобування на Скала-Подільському родовищі вапняків відкритим способом (кар’єр) по транспортній системі розробки з паралельним просуванням фронту робіт та зовнішнім відвалоутворенням. Розробка вапняків буде проводитись після попереднього розпушення породи методом свердловинних зарядів.

Скала-Подільське  родовище розташоване в Борщівському районі Тернопільської області, за 12 км на південний захід від родовища - районний центр місто Борщів. Найближча залізнична станція Скала-Подільська  знаходиться на 1 км північно-західніше родовища. Через смт Скала-Подільська проходить шосе  Кам’янець-Подільський  – Тернопіль.

Площа Скала-Подільського родовища вапняків становить 25,4 га згідно спеціального дозволу на користування надрами.

Орендована площа - 4,9 га.

Запаси вапняків згідно спеціального дозволу на користування надрами №3021 від 02 липня 2003 року, по категоріях (тис.м3 ): балансові кат. А+ В -1328,997 (А-710,397; В-618,6), умовно балансові -781,2. При середній густині вапняку 2,6 т/м³.

При виробничій (проектній) потужності кар’єру 50 тис.м3 з видобутку гірничої маси за рік, термін роботи кар’єру складе понад 26 років.

1. Суб’єкт  господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю «Скала-Подільський спеціалізований кар’єр», код ЄДРПОУ 03443850.

Місцезнаходження юридичної особи: 48720, Тернопільська область, Борщівський район, смт Скала-Подільська, вул. Кам’янець-Подільська, буд.1.

Контактний номер телефону: (03541) 5-11-93, 5-11-82.

E-mail: skala_speckar@ukr.net. Виконавчий директор: Шашкіна Наталія Василівна.

1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Липківського, 35.

Відділ оцінки впливу на довкілля: контактна особа – Шимкус Марина Олександрівна. E-mail: m.shimkus@menr.gov.ua.

Тел. (044) 206-31-40, (044) 206-20-89.

1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Згідно особливих умов спеціального дозволу на користування надрами №3021 від 2 липня 2003 року виданого Державною службою геології та надр України продовженого до 2 липня 2033 року (внесення змін згідно Наказу від 29.05.2019 №175) для Скала-Подільського родовища обов’язкове проведення процедури оцінки впливу на довкілля (Закон України «Про оцінку впливу на довкілля»).

1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 30 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться: 9 квітня 2020 року, об 11.00 годині у приміщенні будинку культури по вул. Крушельницької, 33 смт Скала-Подільська, Борщівського району, Тернопільської області.

1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Тел. (044) 206-31-40, (044) 206-20-89.

1. Уповноважений   центральний    орган   або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Тел. (044) 206-31-40, (044) 206-20-89.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 314 аркуші.

1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації
  • Приміщення Скала-Подільської селищної ради, Тернопільська область, Борщівський район, cмт Скала-Подільська, вул.І.Франка, 2E, тел.(03541) 5-11-31, 5-12-31.
  • ТОВ «Скала-Подільський спецкар’єр» смт Скала-Подільська, вул. Кам’янець-Подільська, буд.1. Контактна особа: Шашкіна Наталія Василівна, (03541) 5-11-93, 5-11-82.

Громадськість може ознайомитися з документами з 13 березня 2020 року.

Т.Чубак