Важливо!!! Недопущення занесення та поширення на території України випадків COVID-19 - !!!

Дата: 18.03.2020 16:04

На  виконання  рішення  штабу МОЗ щодо  недопущення та Поширення на території  України випадків коронавірусу   від 15.03.2020 року, постанови кабінету міністрів від 11.03.2020р.  211, протоколу засідання оперативного штабу борщівського району від 12.03.2020р., владні структури  скала-подільської отг реалізовують активні стримуючі дії щодо розповсюдження інфекції,  вводяться карантинні заходи, готуються медичні заклади громади, проводяться навчання медперсоналу, у випадку появи хворого, здійснються заходи з інформування громадян (афіші ,вивіски, оглошення)  проводиться закупівля деззасобів та індивідуальних засобів захисту громадян.

разом з тим запобігання по виникненню та ліквідації оголошеної вооз пандемії коронавірусу на рівні  країни, області, громади потребуватиме активних основних зусиль саме від нас з вами та розуміння ситуації, а для цього необхідно:

• Закривати заклади громадського  харчування та ТРЦ
  • Працювати мають лише аптеки та продуктові магазини, необхідно обмежити пересування всередині громади, запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту та обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб.
    •   Пришвидшити процес закупівлі засобів індивідуального захисту та тест-систем;
    •    Можливість працівникам виконувати роботу
    на дому;
    •    Заборону на проведення масових заходів із чисельністю понад 200 осіб;
    •    Заборону на проведення заходів державного нагляду та контролю на час здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням та боротьбою з коронавірусом;
    •    Посилення контролю в’їзду та виїзду на територію України;
    •    Чіткий алгоритм  примусової ізоляції
    і самоізоляції та відповідальності за недотримання карантину.

«Ми повинні захистити Україну від коронавірусу і мінімізувати розповсюдження інфекції. Для цього потрібно об’єднатися усім гілкам влади та усім політичним силам” -заявив міністр охорони здоров`я України Ілля Ємець.

Головний лікар

КМП "Скала-Подільське ТМО"