У Скала-Подільській ОТГ розпочинається обробка приміщень антисептичними засобами

Дата: 19.03.2020 09:14
Кількість переглядів: 1954

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради та розроблених заходів КМП «Скала-Подільське ТМО», з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 серед населення громади, від сьогоднішнього дня - 19 березня 2020 року, на території Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади працівники ДП «Благоустрій» розпочинають проведення дезінфекційних обробок антисептичними засобами приміщень торгових точок, магазинів, та інших об’єктів із масовим перебуванням людей.

Просимо усіх з розумінням та відповідальністю віднестися до вимушених заходів задля збереження життя і здоров’я громадян.

Також вчергове застерігаємо про необхідність призупинення роботи усіх торгівельних точок, окрім тих, які проводять роздрібну торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку.

Тетяна Чубак