Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

У Скала-Подільській громаді новою комп’ютерною технікою забезпечені усі старостинські округи

 

Скала-Подільська розпочала участь в пілотному проекті «Соціальна громада», яка передбачає подання документів для оформлення соціальних допомог, пільг, субсидій безпосередньо в селищній раді та старостинських округах без виїзду в Борщівський центр соціального захисту. Для ефективного виконання цих завдань постала необхідність у забезпеченні посадових осіб, які виконуватимуть ці функції, новітньою технікою.

 

 

 

Сьогодні, 20 березня 2020 року нове комп’ютерне обладнання встановлено в Гуштинському старостинському окрузі. Цю оргтехніку для Скала-Подільської ОТГ було надано Міністерством соціальної політики України для розвитку соціальних послуг в громаді. Днем раніше такий же комплект (коп’ютер, багатофункціональний принтер) було встановлено в Іванківському старостинському окрузі.   

 

 

 

Також три старостинські округи (Ниврянський, Турильченський та Лосяцький) забезпечені новим обладнанням завдяки нашій участі у проекті по створенню та модернізації ЦНАП Програми «U-LEAD з Європою».

 

 

 

    

 

В лютому 2020 року наша ОТГ отримала комп’ютерне обладнання та оргтехніку у рамках реалізації  проекту «Надання соціальних послуг в громаді» в об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей, що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій за підтримки Японського фонду соціального розвитку та Світового Банку.

 

 

Тетяна Чубак« повернутися до списку новин