Медики просять про допомогу!

Сьогодні перед усіма нами постали серйозні виклики. Вже у Тернопільській області зафіксовані випадки захворювання на коронавірус. І надзвичайно важливим є спроможність наших медиків оперативно рятувати життя громадян. Проте ні для кого не є секретом, що наша «Швидка» у цей складний час також потребує допомоги. В дефіциті є засоби індивідуального захисту для медперсоналу, маски, деззасоби. Тому працівники пункту швидкої медичної допомоги смт Скала-Подільська звертаються до небайдужих мешканців та підприємців громади, у кого є така можливість, з проханням допомогти закупити необхідні засоби для протидії поширення COVID-19.

Контактний телефон - 0967117806

У цей складний час потрібно, як ніколи, бути згуртованими та відповідальними. Давайте підтримаємо тих, хто потребує нашої допомоги, та протидіймо загрозі разом!