На Тернопільщині з 06.04.2020 року не зафіксовано нових випадків захворювання на COVID-19.

Дата: 09.04.2020 16:28

Завдяки конкретним діям Уряду, МОЗ,  місцевих рад  і в першу чергу медичних працівників первинної ланки, вдається стримувати  небезпечну ускладненнями хворобу. Станом на 08.04.2020  в Скала – Подільській ОТГ не зареєстровано жодного випадку підозри на коронавірусну інфекцію. Медичні працівники  КНП “Скала - Подільське ТМО” усіма засобами та можливостями стараються довести громадянам важливу інформацію  щодо   поширення  хвороби,  дотримання карантинних заходів та профілактики.

Депутатським корпусом на сесії селищної ради виділено 110 тисяч гривень для запобігання появи небезпеки в громаді, які цільово розприділені на заклади охорони здоров’я,  а саме:

• Скала - Подільське ТМО -  9 800грн.  (дезінфекційні розчини, засоби індивідуального захисту);
  • Підпункт Скала-Подільська ЕМД ( швидка медична допомога) - 27400 грн. ( дезінфекційні розчини, засоби індивідуального захисту та оприскувачі);
  • КНП Скала-Подільське ТМО - 62 000 грн. (дезінфікуючі засоби  для знезараження приміщень, транспорту, обробки шкіри рук та ЗІЗ)

Спільно з працівниками ДП Благоустрій неодноразово проводились дезінфекційні роботи в медичних закладах громади, торгових точках, будинках, на дитячих та спортивних майданчиках.

Також по завершенню карантину планується провести заключну  дезінфекцію дошкільних і  шкільних закладів та інших робочих місць.

З приводу організації, отримання та проведення дезінфекційних робіт просимо старост та керівників підприємств звертатись в КНП “Скала-Подільське ТМО”.

З впевненістю можна сказати, що тільки завдяки спільним зусиллям  кожного з нас, керівництва громади, медичних працівників ми переможемо хворобу.

Закликаю всіх бути відповідальними !!!

Керівник КНП Скала-Подільське ТМО

Мирослав  Вараниця