Вітання з Днем Перемоги

Дата: 07.05.2020 13:51

Шановні ветерани війни, шановна громадо!

9 травня – найсвітліший та найвеличніший день перемоги над ворогом,  день вічної і незгасної пам’яті за загиблими в роки війни. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Від імені Скала – Подільської громади та від  себе особисто сердечно вітаємо вас з великим і світлим Днем Перемоги та Днем пам’яті та примирення!

Щиро дякуємо Вам  за ту самопожертву,  на яку Ви пішли заради нас! Бажаємо Вам бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

З повагою, голова селищної ради  Віктор Павлович Мирончук.