Вітаємо з Днем останнього дзвоника!

Дорогі учні та випускники!

Шановні педагогічні та батьківські колективи громади!

Вітаємо вас з Днем останнього дзвоника!

Навчальні заняття 2019/2020 року завершені. Цьогоріч освітянська спільнота гідно пройшла випробування, організувавши навчання в умовах карантину, працюючи дистанційно. Вчителі, учні та батьки прийняли виклик сьогодення та дружньо, впевнено, професійно, «по-особливому» організували освітній процес у закладах загальної середньої освіти Скала-Подільської об’єднаної громади.  Наші діти – найкращі, найрозумніші. Хай ростуть на радість усім, а Україні - на славу!

Висловлюємо глибоку вдячність педагогам за наполегливу працю, за знання, за досвід, за розуміння! Бажаємо життєвих сил, натхнення, міцного здоров’я, щедрот долі, невичерпної енергії та миру у ваші домівки!

Шановні випускники! Для вас прозвучить шкільний дзвінок востаннє в порожніх класах в онлайн зв’язку – 2020. Не сумуйте! Нехай школа завжди зігріває ваші серця приємним спогадом про дитинство і юність, місце, де ви знайшли друзів на все життя, вперше пережили радість перемог, відчули мудрість наук, загартували характер і навчилися відповідальності.

Бажаємо вам не помилитися у виборі професії та стати гідними громадянами незалежної України!

Удачі вам, натхнення, завзяття і творчих пошуків!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Здоров’я і добра, світлих життєвих доріг та Божого благословення всім вам!

Селищний голова Віктор Мирончук

Начальник відділу освіти Любов Паламарчук