Всеукраїнський дистанційний конкурс "Таланти України 2020"

Дата: 04.06.2020 11:51

Всеукраїнський дистанційний конкурс "Таланти України 2020" відбувся у місті Львові. У зв’язку з поширенням світової ситуації епідемії коронавірусу організаторами прийнято рішення провести онлайн конкурс згідно європейської системи в дистанційному режимі. "Без декорацій і яскравих костюмів, проте музично, емоційно і щиро. Саме так відбувся дистанційний конкурс “Таланти України”, до якого долучилися понад 80 виконавців з різних куточків України". Ініціювала його співачка з Калуша Ілона Опікула, керівник Львівської студії вокального мистецтва "Golden Voice".

Учасниця театрального гуртка (молодша група) Іванківського будинку культури Христина Чаплюк за рішенням журі стала лауреатом І премії в номінації “Читці”.

Від організаційного комітету конкурсу нагороджена грамотою за високу професійну підготовку конкурсантки — Людмила Гричух, керівник гуртка Іванківського будинку культури.

Щиро вітаємо нашу переможницю Христинку та її художнього керівника Л.М. Гричух. Бажаємо нових творчих досягнень, натхнення та позитивних емоцій.

Виступ можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com