НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 04.06.2020 15:48

4 червня 2020 року відбулась виробнича нарада директорів закладів дошкільної освіти щодо особливих  умов роботи дошкілля під час послаблення карантинних обмежень та неухильного дотримання виконання нормативних документів і постанов Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України. У ході зустрічі розглядались питання:

• Дотримання вимог Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОЗ України від 24.03.2026 р. №234, постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Яковець Н.А. – голова методичного об’єднання

закладів дошкільної освіти

• Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти (лист МОН України від 22.05.2020 №1/9-269).

Лихо Н.Я. – директор Лосяцького ДНЗ «Дзвіночок»,

Бугерчук Н.О. - директор Скала-Подільсьського ДНЗ

ясла-садок  №2 «Теремок»

• Освітній процес в період карантинних обмежень: виконання дошкільної  програми та плану роботи закладу (начальний рік та літній оздоровчий період).

Басараба Н.В. – директор Іванківського ДНЗ «Сонечко»,

Бойко Л.Я. – директор Ниврянського НВК

• Про виконання Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту N 202/165 ( z0440-13 ) від 26.02.2013), Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом МОЗ України та МОН України від 01.06.2005 N 242/329.

Бурлак М.М. – бухгалтер Скала-Подільської селищної ради