ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

День медичного працівника – це щорічне професійне свято медиків, яке традиційно святкують в третю неділю червня.

День медика – це, в першу чергу, знак поваги та визнання важливої ролі медичних працівників в житті, як країни в цілому, так і кожної людини зокрема. Сьогодні хотів би подякувати за підтримку та розуміння усім медпрацівникам нашого закладу. Я переконаний, що співпраця і професійна підтримка з боку влади та вас допоможе нам подолати всі виклики, які є актуальними та зробить нас усіх більш професійними та відповідальними задля здоров’я наших громадян. Сьогодні, як ніколи, ми несемо на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже в наших руках – людські життя.  Тому задля цього варто жити та відчувати свою потребу в людях.

Зичу міцного здоров’я!

З повагою керівник КНП «Скала-Подільське ТМО»

Вараниця М.В.