Нові карантинні пом’якшення та обмеження

Дата: 19.06.2020 13:22

18 червня 2020 року відбулось позачергове засідання  Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Скала-Подільській селищній раді, на якому було розглянуто питання послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2.  Відповідно до  прийнятої Кабінетом Міністрів України Постанови № 392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 12 червня 2020 р.№ 480 « Про внесення змін до деяких актів Кабінету  Міністрів України», та з врахуванням ознак погіршення епідемічної ситуації в області та країні, комісія вирішила:

1. Припинити окремі заходи періоду адаптивного карантину на території Скала-Подільської ОТГ, та заборонити:

• роботу спортивних груп, секцій, фітнес-центрів у закритих приміщеннях;
  • роботу закладів торгівлі, якщо вони не можуть забезпечити розмежування потоків відвідувачів з урахуванням корисної площі 10 м.кв. на 1 особу;
  • у закладах громадського харчування обслуговування клієнтів, зокрема, у приміщеннях, крім випадків надання послуг на відкритих майданчиках, з дотриманням усіх санітарних вимог;
  • відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні;
  • будь-які масові заходи, за винятком зовнішнього незалежного оцінювання, та пов’язані з діяльністю об’єктів критичної інфраструктури.

2. Керівникам закладів охорони здоровя обмежити роботу лікарсько-консультативних комісій та медичних оглядів.

3. Продовжити забезпечення контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог на ринку Скала-Подільської ОТГ.

Ольга Дідик