Скала-Подільська громада отримала чергову «Скриньку здоров'я» від МБФ «Карітас України»

Дата: 26.06.2020 17:01

Ми вже інформували на нашому сайті про ініціативу «Підтримка об'єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», яку Програма «U-LEAD з Європою» реалізовує у співпраці з МБФ «Карітас України».

Наша ОТГ в рамках цієї допомоги дещо раніше отримала безкоштовні набори «Скриньки здоров'я», які було передано медичним працівникам. І ось сьогодні нам поступив черговий пакунок з захисними  масками для обличчя багаторазового використання.

Вони будуть роздані для подальшого користування в селищній раді, навчальних закладах та інших комунальних установах працівникам, які вимушені знаходитися у громадських місцях у зв'язку зі своєю роботою.

Тетяна Чубак