В Скалі-Подільській виявлено один випадок інфікування COVID -19

Дата: 03.07.2020 11:28

КНП “Скала-Подільське ТМО”  доводить до відома жителів Скали - Подільської, що станом на 03.07.2020 року за результатами дослідження методом ПЛР (від 30.06.2020 ) в лабораторному центрі м.Тернопіль підтверджено випадок інфікування COVID -19 у жительки смт Скала-Подільська.

Сімейним лікарем пацієнтки ведеться активне спостереження та лікування громадянки згідно консультації лікарів-інфекціоністів Борщівської ЦРЛ. Виявлено коло контактних осіб. Засобами та силами КНП “Скала-Подільське ТМО”, а також Борщівського міжрегіонального відділення ДУ Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України" проводяться заходи по дезінфекції приміщень та прибудинкової  території. Стан хворої на сьогоднішній день задовільний, симптоматика відсутня.

Просимо зберігати спокій та нагадуємо про належне дотримання санітарно-епідеміологічних вимог щодо поширення та захворювання COVID-19.

Бережіть себе та близьких!

Головний лікар

КНП “Скала-Подільське ТМО”