Нарада працівників будинків культури та бібліотек

Дата: 03.07.2020 16:21

03.07.2020 року відбулась нарада працівників будинків культури та бібліотек Скала-Подільської громади. Основна тема - організація протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) у літній період.

Практичною складовою наради був обмін досвідом з питання застосування інноваційної практики під час карантину в організації роботи з дітьми, підлітками та молоддю, дорослим населенням.

Також обговорювалися - облаштування територій, правила протипожежної безпеки у літній період, внутрішній документообіг, засоби комунікації, інформування відвідувачів та населення щодо графіку роботи.

Підсумком наради прозвучали слова вітання від колективу закладів культури ОТГ керівнику народного аматорського вокального жіночого ансамблю “Відлуння” ЯРЧУК Ірині Федорівні з Днем народження, з ювілеєм.