Скала-Подільській об'єднаній територіальній громаді п'ять років

Дата: 17.07.2020 15:57

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради прийміть найщиріші вітання з п’ятою річницею утворення Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади.

День народження громади – це наше з вами  спільне свято. Нам пощастило жити в чудовому краю із славною історією. Творять історію люди і головна заслуга в цьому Ваша. Всі хто працює, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить і виховує наших дітей, хто лікує і залучає до культурних цінностей. Кожен з нас хоче бачити громаду дружньою, сильною і процвітаючою, а громадян - щасливими і заможними.

Наша громада утворена 17 липня 2015 року і ми стали четвертою громадою, яка була створена в Україні.

Тому, йдучи шляхом об’єднання, як першопроходці, ми не раз стикалися із труднощами та перешкодами, як у фінансових так і господарських питаннях.

Не зважаючи на важкі вимоги сьогодення, можна впевнено сказати, що наша громада міцно стає на ноги.

За п’ять років багато роботи було зроблено для покращення матеріально-технічного оснащення шкіл, відкриття нових груп у садочках, ремонту та будівництва нових котелень, ремонту закладів культури, модернізації вуличного освітлення, придбання комунальної техніки та обладнання для установ громади.

У даний час підходить до завершення будівництво Центру надання адміністративних послуг, а незабаром розпочнеться будівництво соціального центру для різних верств населення.

Це лише невелика частина того, що ми спільно робили та маємо ще зробити.

Щира подяка депутатам громади, керівникам підприємств та установ громади, активним громадянам та простим мешканцям, які своєю працею долучаються до розбудови нашого спільного дому.

Дякую настоятелям храмів, парафіянам усіх конфесій,  які своїми щирими молитвами та вірою укріплюють нашу єдність.

Усе в нас буде добре! Бажаю Вам, Вашим родинам здоров’я, щастя, благополуччя, достатку, мирного неба над вашими головами, здійснення всіх задумів і мрій!

З повагою

Селищний голова                                                             Віктор Мирончук