У ще одного жителя громади виявили COVID-19

Дата: 22.07.2020 15:42

В зв’язку з виявленням нового випадку захворювання на коронавірусну  хворобу COVID-19, 22 липня 2020 було проведено позачергове онлайн- засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Скала-Подільській селищній раді.

Для запобігання нових випадків захворювання членами комісї ТЕБ та НС, було прийнято рішення:

1. Посилити контроль за дотриманням маскового режиму.

2. Посилити контроль за дотриманням дистанції не менше 1,5 метра

3. Тимчасово обмежити доступ до адмінприміщень, комунальних установ, підприємств, організацій Скали-Подільської ОТГ.

4. Тимчасово обмежити особистий прийом громадян посадовими особами селищної ради та керівниками установ.

5. Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, власникам магазинів та закладів забезпечити проведення дезінфекційних заходів у підпорядкованих їм приміщеннях з проведенням вологого прибирання, частого провітрювання приміщень, а також використання працівниками засобів індивідуального захисту.

6. Тимчасово обмежити проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів.

Просимо зберігати спокій та нагадуємо про належне дотримання санітарно-епідеміологічних вимог щодо поширення та захворювання COVID-19.

Бережіть себе та своїх близьких!!!