Рейтинг малих та середніх громад Тернопільської області

Дата: 23.07.2020 15:50

На електронну пошту Скала-Подільської селищної ради надійшов лист від Fund RCERBS (Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу) у якому Скала-Подільська об’єднана територіальна громада займає 12 місце.

Цитуємо мовою оригіналу:

«За результатами наданої інформації, Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

На прохання наших підписників цього року ми опублікуємо кращі двадцятки громад по регіонам на замовлення. Після цього буде опубліковано рейтинг найкращих 200 громад України.

До Вашої уваги 20 найкращих громад  Тернопільської області станом на 01.07.2020.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інвестиційну привабливість громад у 2020 році.

Оцінено по області 61 громаду»

Олена Заверцована