Відбудеться засідання виконавчого комітету

31 липня 2020 року о 11.00 год. в Скала-Подільському будинку культури відбудеться чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. На розгляд виконкому виносяться наступні питання:

1. Про виплату одноразових іменних премій учням - переможцям та призерам Всеукраїнських етапів олімпіад з базових навчальних дисциплін, конкурсів, змагань у 2019/2020 навчальному році.
  2. Про надання щорічної допомоги на придбання одягу та взуття дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування Скала-Подільської ОТГ, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах.
  3. Про надання дозволу на розроблення схеми розміщення тимчасової  споруди для провадження підприємницької  діяльності.
  4. Про надання дозволу на проведення газифікації житлового будинку в селі Іванків, вулиця Молодіжна, №12.
  5. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню Торгового центру Борщівського районного споживчого товариства  в селі Гуштин.
  6. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Пушкару Ігорю Степановичу, який призваний на військову службу до Збройних Сил України за контрактом.
  7. Про надання жителям Скала-Подільської ОТГ одноразової матеріальної допомоги на поховання родичів.
  8. Про надання жителям Скала-Подільської ОТГ одноразової матеріальної допомоги на лікування.
  9. Різне

Тетяна Чубак