Відбулась розширена нарада керівників закладів освіти

Дата: 21.08.2020 10:45

20 серпня 2020 року була проведена розширена  нарада керівників закладів освіти громади за участю селищного голови Віктора Мирончука, головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Борщівського районного управління Сергія Козія та начальника відділу освіти Любов Паламарчук.

На порядок денний були винесені питання підготовки закладів освіти до нового навчального року в умовах адаптивного карантину, забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних умов та проведення профілактичних заходів для попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом COVID-19.

Селищний голова Віктор Мирончук окреслив головні завдання, що стоять перед закладами освіти щодо організації нового навчального року.

У ході наради спільно із начальником відділу освіти Любов’ю Паламарчук було обговорено лист Міністерства освіти і науки України від 05.08.2020 № 1/9-420 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році» та правила роботи в умовах пандемії: дезінфекції та підготовки приміщень, перебування учнів у школі.

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Борщівського районного управління Сергій Козій звернув увагу директорів на документи, якими повинна керуватися робота закладів освіти під час карантинних обмежень, а саме: постановами Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження громадського обговорення деяких вимог до протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та від 30.07.2020 №42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації  протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Ірина Кунька