Визначено розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

10 вересня 2020 року Центральна виборча комісія на підставі відомостей Державного реєстру виборців станом на 5 вересня 2020 року, тобто на початок виборчого процесу місцевих виборів, в залежності від кількості виборців, визначила розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Для кандидата в депутати селищної ради Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади  (з кількістю виборців до 10 тисяч) грошова застава становить 1000 грн.

Для кандидата на посаду селищного голови Скала-Подільської ОТГ грошова застава становить 5000 грн.

Детальніше читайте    ТУТ

З Постановою ЦВК від 10 вересня 2020 року № 246 «Про розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року» можна ознайомитись за посиланням: https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-rozmir-groshovoi-zastavi-na-mistsevih-viborah-25-zhovtnya-2020-roku.html

Тетяна Чубак