Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

"Дорога вода"

Ми всі звикли до такого блага, як вода в оселі. Рідко хто  предметно  замислюється, якою ціною вона(вода)  потрапляє до наших домівок. Скала-Подільська  у даному випадку не є виключенням - старе обладнання, прогнивші магістралі віком  15-30 років.

Центр Скали-Подільської забезпечувався водою через водонапірну вежу (вік вежі 45-50 років).

У силу об’єктивних, суб’єктивних обставин та за віком (фізичний знос) водонапірна вежа знаходиться  в аварійному стані (заключення експерта про аварійний стан вежі, яка у будь-який час може зруйнуватися). На протязі всього періоду експлуатації роботи по збереженню,  ремонту вежі не проводились.

Ремонт та реставрація даного об’єкту коштує від 430-780 тис. грн. Де знайти такі величезні кошти, щоб зберегти технічну  можливість подавати воду для населення? У бюджеті ОТГ таких коштів не передбачено, та шукати їх немає часу.

Адміністрація ОТГ та ККП Скала-Подільської звернулася за допомогою до підприємств ОТГ про допомогу та співфінансування.

Керівники ДП «Дінтер Україна Скала» вникли в нашу проблему, залучили фахівців з даної галузі, замовили та оплатили власним коштом нове, сучасне обладнання автоматизованої  подачі води населенню загальною вартістю близько 150 тис.грн. Швидко, якісно, гостро розуміючи стан справ, вирішили існуючу проблему.

Окрім того, зараз є необхідність заміни старої водяної  магістралі від скважини до розподільчого вузла, а це ще близько 200 метрів земляних робіт, водогонні труби, з’єднання тощо… І в цій частині  ДП «Дінтер  Україна Скала» заручилось підтримкою з метою співпраці з адміністрацією ОТГ та Скала-Подільського ККП.

Отож, дякуючи підприємству, яке не байдуже до проблем нашої громади (окрім створених робочих місць, це підприємство є бюджетоутворюючим) населення залишається з водою, майже не  відчувши незручностей та  проблемності ситуації.

Дякуємо  ДП « Дінтер Україна Скала» за розуміння, оперативне  вирішення проблеми та небайдужість до потреб населення ОТГ.

P.S.  Нам споживачам!  Вода в оселі - це зручність та комфорт, які, як Ви зрозуміли,  коштують не дешево. Закликаємо відноситись до цього ресурсу бережливо, економно та вчасно оплачувати цю послугу!« повернутися до списку новин