Різдвяний квест  із Скали-Подільської в Тернополі

Наприкінці січня традиційно  в м. Тернополі в ТРЦ «Подолянах» проводиться конкурс Вертепів, що сприяє розвитку творчості і таланту, формуванню духовних цінностей особистості, відродженню традицій українського народу.

Різдвяний квест включав у себе:

- пісенний вернісаж - виступ талановитих співаків – юної Ярини Дрозд, учениці Скала-Подільської дитячої музичної школи та тріо «На долоні» Скала-Подільського Будинку культури - С.Кульчицький, О.Боднарчук, Н.Гоцак;

- театралізоване вітання, яке розкривало таїнство народження Ісуса Христа, учасники гуртка Скала-Подільського Будинку культури «Перлина Надзбруччя»( керівник Н.Кульчицька);

- фольклорний майданчик, на якому віднайшли відродження народні танці «Карапет» і «Падеспан» у виконанні зразкового танцювального колективу «Едельвейс» Скала-Подільського Будинку культури (керівники - О.Тимофієва і Н.Кульчицька)

Колективи, котрі змагалися за звання найкращого, пройшли суворий відбір на місцевому рівні. Із 19-ти вертепів, які виступили на сцені концерт-холу, рівень учасників Скала-Подільського колективу був високий. Відтворена майстерність у поєднанні із  творчим змаганням,  велика радість - народження Месії - для кожного було найбільше свято.

Журі та глядачі з цікавістю спостерігали за виступом Скала-Подільського колективу.

Оцінка інноваційної творчості віднайшла результат – учасники квесту Скала – Подільської ОТГ отримали за перемогу «Приз глядацьких симпатій» у конкурсі «Парад вертепів», солодкі подарунки і квитки на каток у «Подоляни».

Наталія  Кульчицька