Конкурс "Вода - це життя"

Дата: 22.02.2018 16:18

22 березня 2018 року Світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води. З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов`язаних з водним фактором, Тернопільське обласне управління водних ресурсів проводить конкурс "Вода - це життя". Активними учасниками конкурсу стали школярі навчальних закладів, а саме у номінації "Фотографія":

•  учні Ниврянського НВК " ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ" вчитель Лаба М.Д.,  учениця 5 класу Дмитрів Богданна;

•    учні  Лосяцької ЗОШ І - ІІ ступенів вчитель Полиняк Т.В.,учениця 4 класу Осадчук Софія

Результати конкурсу будуть оприлюднені у засобах масової інформації та на сайті  облводресурсів.