Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Тиждень початкової школи у Скала-Подільському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

      Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи у Скала-Подільському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ». У  роботу тижня активно включилися учні та батьки. Розпочався тиждень з виставки малюнків «Весняний привіт». Найкраще віддзеркалення зустрічі весни і зими відобразили у роботах: Загрійчук О.,Мандибура А., Козловська Ф.(1кл.), Клапоущак А.,Пуцентела Н., Олійник В.(2кл.), Потурняк Я., Сірман В., Борщівська О.(3кл.), Прокопчук  А., Дубчак С., Купельська А.(4кл.).

    Протягом тижня школу наповняв особливий гамір. Це учні початкових класів під керівництвом молодого вчителя Кошути Г.В. із завзяттям виконували розвивально-пізнавальні завдання квесту «Воскресни, весно».

   Родинні фото учнів, обрамлені віночком: спільною роботою маленьких умільців та їх наставників, гордо прикрасили одну із стін школи. Тепер –це  улюблене місце для селфі у школі. Того ж дня провели флеш-моб.  Учні початкових класів створили «живий» герб України і серце.

     Вчитель Тимчишин Т.І., використовуючи новітні форми навчання, провела інтегрований  урок-суд з читання у 3 класі. Допомагала провести урок вчитель музичного мистецтва Москавлюк О.М.

   Фінішував тиждень величним родинним святом «Зимі з Весною помиритись і нам ніколи не сваритись». Ведучими заходу були Романовська Л.В. та Рогатинчук Г.П.  Материнською теплотою і добротою віяло від пісень у виконанні батьків і від випечених люблячими руками «жайворонків»-вісників весни, які наприкінці свята вручили всім присутнім, серед яких були і запрошені вчителі шкіл громади. 

   Фінальним акордом свята  стала гаївка «Гей, віночку, розвивайся». Кожен клас поступово виходив на сцену танцював у своєму колі, ніби вплітав квіточку у загальний родинний вінок. А батьки і вчителі, взявшись за руки, утворили коло – «квітку» у залі.

     Тиждень відбувся завдяки злагодженій і результативній роботі учнів, їх батьків та моїх колег Рогатинчук Г.П., Романовської Л.В., Москаль С.Л., Кошути Г.В., Гресь С.В., Москавлюк О.М.

 Тимчишин Т.І.

 « повернутися до списку новин