Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Роз’яснювальна робота з метою інформування роботадавців та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю

    З метою попередження порушень законодавства про працю, інспектором праці виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради, Бачинською Ольгою Вікторівною, продовжується проведення відвідувань суб‘єктів господарської діяльності на території об‘єднаної громади, під час яких  роботодавців та найманих працівників інформується про найбільш ефективні дотримання трудового законодавства про працю.

    27.02.2018 року під час відвідувань ТОВ «Веста» та  ФОП Яблецької І.Б. в смт Скала-Подільська, по вулиці Юрдига, 19 інспектором праці проводилася бесіда з роботодавцями та їх працівниками щодо основних змін у трудовому законодавстві, гарантії забезпечення прав громадян, державних гарантій в оплаті праці. Проводилася роз‘яснювальна робота щодо неоформлених належним чином трудових відносин, які призводять до негативних наслідків, як для працівників так і для роботодавців.

Інспектор праці« повернутися до списку новин