Призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Дата: 23.01.2018 16:31

12 січня 2018 року у м. Борщів було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Борщівської філії Тернопільського обласного комунального територіального відділення малої академії наук України.

У І етапі конкурсу-захисту взяли участь 27 слухачів МАН із 9 загальноосвітніх навчальних закладів району та захищали 28 наукових робіт.

Активну участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт взяли учні Скала-Подільської ОТГ.

Журі конкурсу-захисту, до складу якого увійшли методисти комунальної установи «Борщівський районний методичний кабінет», кращі вчителі району відзначило широкий спектр наукової тематики, актуальність переважної більшості робіт,високий рівень їх захисту.

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, їх захисту та виконання контрольних завдань з базових дисциплін учні громади отримали такі результати:

Скала-Поділський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" (директор Дорож Н.В.):

• Байлук Ярослав, учень 10 класу, - секція «Журналістика»;
  • Вендін Владислав, учень 10 класу, - секція «Технологічні процеси та перспективні технології»,нагороджений дипломом ІІ ступеня;
  • Ігнатюк Анастасія, учениця 9 класу, - секція «Гідрологія», нагороджена дипломом І ступеня

Скала-Поділська ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Ющишин О.Д.):

• Федоришина Катерина, учениця 9 класу - секція « Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», нагороджена дипломом І ступеня;
  • Ундерко Владислав, учень 8 класу - секція «Електроніка та приладобудування», нагороджений дипломом І ступеня;
  • Олійник Владислав, учень  8 класу - секція «Технологічні процеси та перспективні технології», нагороджений дипломом ІІ ступеня;
  • Мамчур Вікторія, учениця  8 класу - Секція «Історичне краєзнавство», нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців та призерів Конкурсу та бажаємо їм успіхів у наступному етапі!