ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Дата: 03.08.2016 16:33

На військову службу за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

Грошове забезпечення військовослужбовця (воно складається з окладів грошового утримання та додаткових видів грошового забезпечення) визначається займаною посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби, відповідно до чого нараховуються премії, які можуть і перевищувати посадові оклади.

Збройні сили гарантують безкоштовне медичне обслуговування кожному військовому контрактнику, що включає в себе щорічні профілактичні огляди, безкоштовне лікування в госпіталі Міністерства оборони України та оздоровлення у відповідних військових санаторіях.

Вимоги до кандидатів:

• вік 18-60 років,
  • здоровий, придатний до військової служби (призовник або військовозобов’язаний).
  • відсутність судимості, не стоїть на психіатричному та наркологічному обліку.

Алгоритм оформлення та проходження військової служби

1. З’явитися у військовий комісаріат за місцем перебування на обліку.
  2. Дізнатися про військові частини, в які йде набір на військову службу за контрактом.
  3. Вибрати майбутню спеціальність серед вакантних посад, отримати направлення у військову частину
  4. Прибути до військової частини, яку ви обрали для проходження військової служби. Отримати згоду командира військової частини.
  5. Прибути разом зі згодою до свого військового комісаріату. Згода дійсна впродовж одного місяця (тобто посада для вас буде заброньована на місяць).
  6. Оформлення документів, проходження медкомісії, профвідбір.
  7. Отримати особову справу та припис у обласному військовому комісаріаті й вибути для проходження військової служби у військову частину (згідно зі згодою).
  8. Підписати контракт у військовій частині (протягом доби з моменту прибуття у військову частину).

Примітка: Мінімальний строк дії контракту - 3 роки, максимальний - 5 років, а також короткостроковий контракт (на термін дії особливого періоду, до демобілізації) після набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час мобілізації», який 20.05.2014 року прийнятий Верховною Радою України.

Документи, які необхідно подати:

• Заява.
  • Довідка про трудову діяльність (копія трудової книжки). Якщо трудового стажу немає, така довідка не подається.
  • Автобіографія (1 - друкований екземпляр, 1 - власноручна).? Службова характеристика (з місця попередньої служби, роботи, навчання).
  • Копія довідки ідентифікаційного коду.
  • Копії документів про народження, освіту, сімейний стан.
  • 2 фото - 9х12; 2 фото - 3х4 см.
  • Ксерокопія паспорта (сторінки: 1, 2, 10, 11, 12, 13).
  • Довідка органів МВС (про відсутність судимості) .
  • Сертифікат наркологічного огляду.
  • Меддовідка від лікаря-психіатра та невропатолога.
  • Результати аналізів та медобстеження (бланки видаються військкоматом).

Борщівський РВК здійснює підготовку документів для укладення громадянами України віком від 18 до 57 років контракту з наступними військовими частинами: м. Тернопіль, м. Бережани, м. Камянець-Подільський.

Грошове забезпечення:

Рядовий склад                       від 7098 до 8000 грн.

Старшинський склад            від 8197 до 10000 грн.

Офіцерський склад                від 10000 грн.

Соціально-правовий захист військовослужбовців:

1. Виплата за піднайом житла від 2 до 2,5 тис. грн.
  2. Виплата одноразової допомоги на оздоровлення (1 раз в рік), допомога для вирішення соціально-побутових проблем у розмірі місячного грошового утримання (1 раз в рік).
  3. Одноразова грошова допомога – від 11024 грн.
  4. Забезпечення формою одягу, харчування (в умовах навчання) та безкоштовні обіди в умовах ППД.

Довідки за адресою:

м. Борщів, вул. С. Бандери, 35